Bölge Devir Teslim Töreni gerçekleştirildi

Bölge Devir Teslim Töreni gerçekleştirildi

Bölge devir teslim töreni 30 Haziran’da Tarihi Asansör’de gerçekleştirildi. 2021-22 Dönem Guvernörü Nedim Atilla bayrağı bölgemiz 2022-23 Dönemi Guvernörü Serdar Durusüt’e teslim etti.

Uluslararası Rotary 2440. Bölgede devir teslim töreni gerçekleşti. Hizmetlerimizle Hayatları Değiştirelim” dönem temasıyla göreve başlayan Nedim Atilla, Uluslararası Rotary 2440. Bölgede görevini “Rotary ile Hayal Edelim” dönem temasıyla 1 Temmuz itibariyle yeni dönem Federasyon Başkanı Serdar Durusüt’e devretti. Bu yıl yine çok sayıda hizmet ürettiklerini dile getiren Nedim Atilla görevi devrederken şöyle konuştu; “Bölgemizin çok kıymetli bir anını yaşadık bu akşam gelecek dönem Federasyon Başkanımız Serdar Durusüt’e büyük bir güvenle ve sevinçle bölgemizin bayrağını devretmenin hazzını yaşadım. Serdar Durusüt liderliğindeki bölgemizin çok daha ileriye gideceğini düşünerek kendisine ve ekibine ve tüm üyelerimiz başarılarla dolu yeni dönem diliyorum” dedi.

Uluslararası Rotary 2440. Bölge Federasyon Başkanı Serdar Durusüt ise, “Ben de bugün itibariyle sevgili Nedim Atilla’nın başarılı çalışmalarıyla bölgemizi getirdiği noktayı daha da yukarılara taşımak için büyük bir gayretle çalışacağım ve yine seneye bu zamanlarda da benden sonra göreve gelecek olan arkadaşıma teslim edeceğim. Rotary’nin dönem sloganında da olduğu gibi bugüne kadar hizmetlerimizle pek çok hayatı değiştirdik. Yine bu yıl da farklı bir tema ama yine aynı bilinçle “Rotary ile Hayal Edelim” diyerek yola çıkıyoruz çünkü her şey bir hayal ile başlıyor. Hayalleri gerçekleştirmek için de epey bir çalışmak gerekiyor ve bizler o gayreti 8 ilde faaliyet gösteren toplam 72 Rotary, 42 Rotaract ve 26 Interact Kulübümüzle birlikte insanlık için çalışarak göstereceğiz. Çünkü “Rotary İnsanlığa Hizmet Eder” şeklinde konuştu.

Sayfayı Paylaş