Kız Çocuklarının Eğitimi İçin, 750 İzmirli “Gülümsemenin Büyüsü” Başlıklı Farkındalık Seminerinde yaklaşık 3 saat gülümsediler.

Kız Çocuklarının Eğitimi İçin, 750 İzmirli   “Gülümsemenin Büyüsü” Başlıklı Farkındalık Seminerinde yaklaşık 3 saat gülümsediler.

Rotary 2440. Bölge Kulüplerinden Agora Rotary Kulübünün organizasyonunda, Ege Rotary Kulübü ve Gaziemir Rotary Kulübü işbirliğinde, Agora, Ege, Göztepe, Magnesia ve Sardes Rotaract Kulüplerinin desteğiyle 29 Eylül 2022 tarihinde Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezinde  ’Kız Çocuklarımızın Eğitimi İçin Gülümseyelim, Gülümsetelim’ mottosuyla kızlarımızın eğitimine katkı sağlamak ve gülümseme konusunda farkındalık yaratmak amacıyla Psikolog, Eğitmen , Köşe Yazarı ve TEDx Konuşmacısı Kutay Ürkmen tarafından sunulan ’Gülümsemenin Büyüsü’ etkinliği büyük ilgi gördü. Yaklaşık 3 saat süren motivasyon seminerinde, izleyiciler bol bol gülmekle birlikte bazen hüzünlü anlar da yaşadılar.

Rotary 2440. Bölge Geçmiş Dönem Guvernörü Nedim Atilla, Gelecek Dönem Guvernörleri Ayda Özeren ve Mert Korur’un da katıldığı gecede Kutay Ürkmen, hiç düşmeyen temposuyla izleyenlere harika anlar yaşattı. Hakan Urgancı’nın  etkili takdimi ile renk kattığı gecenin sonunda Nedim Atilla , Rotary’nin kız çocuklarına ve topluma sunduğu hizmetler hakkında kısa bir bilgilendirme konuşması yaparak , Kutay Ürkmen ve Hakan Urgancı’ya bu anlamlı geceye verdikleri önemli destek nedeniyle plaketlerini ve zeytin fidanlarını takdim etti.

‘Günlük hayatımızda ne kadar az gülümsediğimizin farkında mısınız?’ sorusunu  izleyenlere sorduran, iletişim ve ilişkiler hakkında stand-up tadındaki bu  farkındalık seminerinin çıkışında izleyenlerin yüzlerinde tebessüm ve iyi bir amaca destek olmanın huzuru vardı.

Sayfayı Paylaş