RYLA Nilüfer RK

RYLA Nilüfer RK

Rotary 2440. Bölge RYLA etkinliği “İçindeki Lideri Keşfet” konu başlığı altında Nilüfer ROTARY Kulübü organizasyonu ile  Bursa Adranos Otelinde 28-29 Eylül tarihlerinde gerçekleştirildi.Bölge RYLA komite başkan E. Levent Özkuşçu’nun yaptığı etkinlik çeşitli şehirlerden gelen 24 genç katılımcı ile gerçekleşti.

Gençlerin hem öğrenip hem eğlenerek liderlik becerilerinin geliştirildiği ve uzun yıllar sürecek dostlukların temelinin atıldığı RYLA cumartesi akşamı gerçekleşen Nilüfer Rotary Kulübü toplantısında, katılımcılar hem geleneksel Rotary Kulübü toplantısını deneyimlediler hem de Nilüfer Belediye Başkanı Turgay ERDEM’in “Kent ve Liderlik” başlıklı sunumu dinleme fırsatını buldular.

Bölge Guvernörü Fatih Akçiçek ve Eşi Yeşim Hanım’ın katıldığı etkinlik, geçmiş dönem Guvernörleri ve farklı kulüp başkan ve temsilcilerininde katılımıyla renklendi.

Nilüfer Rotary Kulübü Dönem başkanı Gökhan GÜRSOY bu başarılı operasyona katılan gençlere teşekkür edip katılım sertifikalarını takdim etti.

Etkinlik kapsamında plaket hediye edilmeyip “3 Yılda 100.000 Fidan Kampanyası”na destek olmak adına konuşmacılara “Rotary Barış Ormanı” için sertifika hediye edildi.

Sayfayı Paylaş