Gerçekleşen Projeler

Gökdere RK Uludağ Onkoloji Derneği Konukevini Yeniledi

By Bölge Ofis  /  Mayıs 30, 2019
Gökdere Rotary Kulübü, 5 ay süren hazırlıklar ve provalar sonucu 8.sini düzenlediği, bölgeye ciddi sayıda Rotary gönüllüsü kazandıran TSM konserinin sponsorluklar dahil tüm tutarını Uludağ Onkoloji Dayanışma Derneği’nin hasta konukevinin yenilenmesine bağışlamıştır.
 
Sayfayı Paylaş

Efes RK Minikler Basketbol Şenliği Düzenledi

By Bölge Ofis  /  Mayıs 30, 2019

Efes Rotary Kulübü 26 Mayıs 2019 tarihinde Yelki Spor Salonunda Minikler için Basketbol Şenliği düzenledi.Güzelbahçe Belediyesinin destek verdiği etkinliğe 100 sporcu ve aileleri katılmış, şenlik  sonunda çocuklardan oluşan Z GRUP bir konser vermiştir.

Sayfayı Paylaş

Tophane RK Geleneksel İftar Organizasyonu Bu Yıl da Devam Ediyor

By Bölge Ofis  /  Mayıs 30, 2019

Tophane Rotary Kulübü 2012 yılından bu yana Ramazan ayı boyunca her gün iftar yemeği organize etmeye bu yıl da devam ediyor. Nilüfer Belediyesi’nin tahsis ettiği yerde çeşitli kuruluşların ve Bursa Rotary Kulüplerinin de desteği ile her akşam yaklaşık 500 kişi iftarını açıyor.

Sayfayı Paylaş

Balıkesir RK “Orada Duruverseydi Zaman”

By Bölge Ofis  /  Mart 5, 2019

Balıkesir Rotary Kulübü Cumhuriyet Kazanımları Komitesi’nin Bu yıl ikincisini Türk Eğitim Vakfı ile beraber düzenlemiş olduğu kültür sanat etkinliği “Orada Duruverseydi Zaman” isimli müzikli gösteri 4 Mart 2019 akşamı gerçekleşti.

Balıkesir Rotary Kulubü gerçekleştirmiş olduğu bu etkinlikle BAÇEV Balıkesir Çağdaş Eğitim Vakfından, FEKAL Fatma Emin Kutvar Anadolu Lisesinden, BSM Balıkesir Sanat Merkezinden yaklaşık 70 öğrencinin gösteriyi bedelsiz izleyebilmelerini sağladı.

Sanatçı Pınar Ayhan’ın Belgesel niteliğindeki sunumuyla gerçekleşen gösteri basında büyük yer alırken yine çok sivil toplum kuruluşunda ve halkta ilgi uyandırdı.

Sayfayı Paylaş

Bursa Rotary Kulüpleri ONDOKAY Projesi

By Bölge Ofis  /  Ekim 20, 2018
Bursa’daki Rotary Kulüpleri Demirtaş Rotary Kulübü öncülüğünde Geleneksel ONKODAY projelerini (Onkoloji tedavisi gören ihtiyaç sahibi çocukların kıyafet, ayakkabı ve çanta ihtiyaçlarının karşılanması) çocuklarımızın tamamına dokunarak tamamladılar. Bu güzel proje destek veren diğer Kulüpler; Uludağ, Bursa, Gökdere, İnegöl, Heykel, Çekirge, Karagöz ve Yeşil Rotary Kulüpleridir.
 
Sayfayı Paylaş

Mavişehir Rotary Kulübü Eğitim için El Ele Geleceğe Projesi Yararına Konser Düzenledi

By Bölge Ofis  /  Eylül 1, 2018

Mavişehir Rotary Kulübü, Foça Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte Eğitim İçin El Ele Projesi yararına 31 Ağustos 2018 tarihinde Foça MW Phokaia Hotel anfi tiyatrosunda, Olten Filarmoni Orkestrası sanatçılarının katılımıyla bir konser düzenledi. Konser geliri Bedia Midilli Okulunda yapılacak olan, seramik ve Ebru Atölyeleri için kullanılacak, Atölyeler, engelli öğrencilerin dışında,belli saatlerde halka açık olacaktır. Etkinliğe Olten Filarmoni, Foça MW Phokaia Hotel,  Bakırçay Havzası Balkan ve Rumeli Göçmenleri Derneği ve Foça Atatürkçü Düşünce Derneği destek vermiştir.

Sayfayı Paylaş

Bandırma Rotary Kulübü İskele Kurulumu ve Yüksekte Çalışma Eğitimi Verdi

By Bölge Ofis  /  Eylül 1, 2018

Bandırma Rotary Kulübü Doğru İskele Kurulumu ve Yüksekte Çalışma eğitimini tamamlamıştır. 1 Eylül Cumartesi günü Barış Manço Kültür Merkezinde 27 firmadan 6 İş güvenliği uzmanı, 17  mimar – mühendis ve firma sahibi ile 70’in üzerinde mavi yaka personelin katılımıyla, eğitim projesini sabah 3 saat teorik, öğlenden sonra uygulamalı şekilde gerçekleştirilmiştir. Belediye Başkanı Dursun MİRZA’nın katılımıyla başlayan eğitim, SWS iskele firmasından gelen eğitmen Gündüz Işıktaş’ın sunumuyla son bulmuştur.

Sayfayı Paylaş

Çekirge Rotary Kulübü Geleneksel Brunch’ı Başarıyla Gerçekleşti

By Bölge Ofis  /  Ağustos 25, 2018

Çekirge Rotary Kulübü’nün her yıl geleneksel olarak düzenlediği Brunch 16 Eylül 2019 tarihinde gerçekleşti. Elde edilen gelir kulübün devam eden Güneş Enerjisi projesinde kullanılacaktır.

Sayfayı Paylaş